Zkušenosti a recenze výrobce postelí MIREAL

Autor: | 30.7.2018

Vážení zákazníci,

K dnešnímu dni jsme se rozhodli jednostranně ukončit spolupráci s výrobcem postelí a nábytku – firmou Mireal z Veselí nad Moravou.  V poslední době jsme opakovaně zaznamenali negativní zkušenosti s plněním výrobních termínů a s téměř nulovou komunikací obchodního oddělení.

Kvalita dodaných postelí byla sice dobrá, ale  negativa z hlediska neustálého posouvání výrobních termínů  a opakované výmluvy výrobce na nějaké problémy však převažovali.

S firmou MIREAL jsme měli dohodnutý výrobní termín do 10 týdnů.  Po překročení tohoto termínu něměl doposud nikdo z obchodního oddělení výrobce žádnou snahu informovat nás jako prodejce o zpoždění.  Neustále se ve výrobě musíme připomínat a dokončení objednávek urgovat. Na naše emaily často výrobce nereaguje a pokud se podaří navázat telefonický kontakt –  je to skoro zázrak.

Po těchto zkušenostech již bohužel nevěříme , že je výrobce schopen nekokončené zakázky v dohledné době vyrobit.   Očekávané výmluvy výrobce na různé důvody zpoždění bohužel již nejsme schopni dále přenášet na zákazníky.

S našimi zákazníky vždy jednáme férově a proto jsme se rozhodli spolupráci s výrobou Mireal ukončit.  Zákazníkům, kteří mají nedokončenou objednávku této výroby se budeme snažit najít náhradní výrobek. Případné uhrazené platby nebo zálohy budeme na přání zákazníka obratem vracet zpět.

Za 12 let fungování v oblasti výroby a prodeje nábytku jsme se bohužel ještě nesetkali s tak špatným přístupem partnerského výrobce.  Sortiment fy Mireal se budeme co nejdříve snažit nahradit jinými produkty některého jiného spolehlivého výrobce.

Ing.Vladimír Hodina

vedoucí prodeje